Mezi hlavní cíle spolku KSK Mezouň z.s. patří organizování sportovních a kulturních akcí v obci, reprezentace spolku v nohejbalové soutěži, péče o mezouňské hřiště a jeho okolí a další. Spolek vznikl 24. ledna 2008. Název vznikl jako zkratka původně navrhované názvu "Kulturní a sportovní klub Mezouň".

Kontakty:

KSK Mezouň z.s.
Mezouň 72, 276 18 p. Karlštejn
IČ 22686380


Novinky

Mezouňský zavírák 2010

Letošní Zavírák se koná tradičně první sobotu v září, tj. 4.9.2010. Vystoupí osvědčené kapely Index, Fenomen a Chlapecké zboží + další kapela bude překvapení.
Celý článek

Brigáda na hřišti 29. června 2010

V úterý 29. června proběhlo velké sekání. Okolí hřiště zas po delší době vypadá mnohem lépe. Bohužel se nás sešlo velmi málo i když práce byla pro spoustu lidí. Díky za účast Radkovi, Michalovi a Dankovi.
Celý článek

Velký úklid na hřišti 22. - 23. května 2010

Tento víkend jsme provedli velký úklid na hřišti vedle bývalé hasičské zbrojnice. Dále jsme uklidili i okolí kontejnerů na tříděný odpad u obchodu. Několik snímků "před" a "po" naleznete na mezouňském webu - viz https://www.mezoun.cz/photos/gallery.php?g=50. Ještě jednou děkujeme Obecnímu úřadu za...
Celý článek

Brigáda na sv. Jiří

V sobotu 24. dubna 2010 jsme na žádost obecního úřadu provedli demontáž plechové a prosklené čekárny na návsi. Musely být odstraněny, neboť v rámci projektu "Zastávky Karlštejnska" budou v Mezouni instalovány čekárny nové.
Celý článek

Co chystáme na rok 2010?

Letos bychom chtěli uspořádat 2 - 3 nohejbalové turnaje. Dále počítáme s pomocí při organizování dětského dne a samozřejmě připravujeme III. ročník hudebního minifestivalu Mezouňský zavírák. Na konci roku (ale možná už na podzim) bychom chtěli uspořádat výstavu historických fotografií z Mezouně....
Celý článek